Tuukrid leidsid Pärnus kaduma jäänud mehe surnukeha

25. jaan. 2014 Jaanuar

Täna jätkasid tuukrid ja Pärnu kordoni otsingumeeskond Pärnu lahel 19. jaanuaril kaduma jäänud 67-aastase mehe otsinguid ning leidsid jää alt nii mehe surnukeha kui ka jalgratta.

Otsinguid sonariga alustati kell 10.30. Pärast tunniajalist otsimist, kell 11.35 teatas kordoni toimkond Kuressaare merevalvekeskusele, et tuukrid leidsid Tahkuranna vallas Uulu rannast umbes 3,5 kilomeetri kauguselt ja toimetasid jääle nii mehe surnukeha kui ka samast leitud jalgratta.

Tuvastati, et tegemist on 19. jaanuaril kaduma jäänud 67-aastase mehega, kelle kadumisega seoses kontrollis politsei erinevaid versioone, sealhulgas ka võimalikku läbi merejää vajumist.

Pärnu kordoni juht Janek Pinta tunneb kaasa leitud mehe lähedastele, kuid samas on ta rahul sellega, et surnukeha leiti. „Tõenäoliselt oleks lähedastel teadmatuses elada olnud märksa raskem. Selleks, et ühe võimaliku versiooni kontrollimisega lõpuni minna, tehti nädala jooksul tihedat koostööd tuukritega ja valmistati üheskoos ette tänane otsinguoperatsioon.“

Allikas: Delfi