Toronto lähedal leiti järvest kohver laguneva jäsemeteta surnukehaga

6. sept. 2012 September

Kanada politsei teatas, et Toronto lähedalt Ontario järvest leiti kohver, milles oli lagunev jäsemeteta inimese surnukeha. Politsei ei osanud kohe öelda, kas tegemist oli mehe või naise laibaga, lahkamine on plaanis neljapäeval.
Seni pole teatatud ka mingist seosest Guang Hua Liuga, kelle kehaosi leiti Toronto ümbrusest eelmisel kuul. Tema torso on kadunud ja poiss-sõber vahistatud mõrvas kahtlustatuna, vahendab BBC News.

Liu mõrva uuriv Peeli regionaalpolitsei teatas, et teeb koostööd Toronto politseiga, et teha kindlaks, kas kohvris olnud laiba ja mõrva vahel on seos.

Ametnike sõnul leidsid paadiga järvel olnud inimesed kohvri umbes 2,5 kilomeetri kauguselt kaldast ja teatasid sellest politseile.

Sel aastal on Kanadas olnud veel kaks omavahel mitte seotud juhtumit, kui on leitud inimseste ära lõigatud kehaosi.

Neist tuntuim on Hiina tudengi tapmine ja tükeldamine mais Montréalis. Peamine kahtlusalune Luka Magnotta eitab Jun Lini tapmist ning tema kehaosade saatmist postiga Ottawasse ja Vancouverisse.

30. augustil leiti aga Niagara joast allavoolu ujumas naise jäsemeteta surnukeha. Kanada politsei tegi kindlaks, et see juhtum polnud ülejäänutega seotud.

Allikas: Delfi