Kuma raadio/Aare Rüütel: Pangaorjusest heitunud naine võib olla Järvamaal

7. mai 2014 Mai

Täna pöördus Kuma raadiosse detektiiv Aare Rüütel palvega aidata 24.aprillil Rõngu vallast kadunud 53-aastase Silvi leidmisel.

Põhjuseks, miks otsija oli saabunud Järvamaale, said mitmed kokkulangevad tunnistusted , et naine võib rännata ringi Järvamaal Imavere ja Koigi piirkonnas.

Tegemist on naisega, kes võõra võla käendajana jäi alla kohtuvõitluses pangaga ning tema paarikümnetuhande kroonine käendatud summa on kasvanud enam kui 7000 euroni. Sugulased kartsid halvimat, sest kodust lahkumisel jättis ta maha märke, mis võisid viidata lahkumisele mitte ainult elukohast, vaid elust üldse.

Viimased teated on aga andnud otsijatele lootust. Aare Rüütel pöördus Kumasse pärast kohtumist Silviga sarnanevat naist näinud ja kõnetanud inimestega. Kogenud eksperdi sõnul on väga tõenäoline, et inimesed on kohanud just otsitavat naist.

Rüütli sõnul on omaksed valmis austama Silvi soovi olla mõnda aega segamatult omaette, kuid tahaksid vaid, et kas otsitav ise või inimesed, kelle juures ta on ööbinud lihtsalt teataksid, et inimesega on kõik korras. Väga murelikuks teeb võimalus, et inimene kasutab ööbimiseks vaid kodust kaasa võetud magamiskotti, sest öised ilmastikutingimused on praegu pigem talvele omased.

Teatada saab kontaktile, mille leiab leheküljelt kadunud.ee . Kuma raadiosse pöördudes on võimalik saada ka Aare Rüütliga otsekontakti.

Lähemalt sellest, millistest asjaoludest on tingitud eeltoodud järeldused ning millised kohtumised on salapäraselt kadunud Silviga Järvamaal aset leidnud, räägib Aare Rüütel Kuma raadios homme, neljapäeval kell 9.20 algavas erisaates.

Allikas: Kuma Raadio

Sildid: