Järveotsa metsast leiti detsembris kadunuks jäänud Timofei surnukeha

15. mai 2014 Mai

Töövälisel ajal koeraga jalutanud politseinik leidis 25. aprillil mullu detsembris kadunuks jäänud 15-aastase Timofei surnukeha.

Pärast noormehe kadumist detsembris korraldas tema perekond laiaulatuslikke otsinguid, mis aga tulemusi ei andnud. Hiljuti leitud mehe surnukeha puhul oli kahtlus, et tegemist võib olla Timofeiga ning äsja saabunud DNA-testi tulemused seda ka kinnitasid.

Politsei pressiesindaja Ilmar Kahro ütles, et 25. aprillil leiti Kadaka puiestee lähedal metsast varjatud kohast noormehe surnukeha. Tänaseks on politsei teinud kindlaks, et surnud noormees oli läinud aasta detsembris kadunuks jäänud Timofei.

Kahro lisas, et vägivallale viitavaid tundemärke surnukehal ei tuvastatud. Politsei alustas surma asjaolude täpsemaks selgitamiseks 25. aprillil kriminaalmenetluse.

Poissi nähti viimati 10. detsembril kell 8.18 hommikul, kui ta istus Lehola peatuses bussi nr 61 suunaga Õismäe poole. Ema sõnul olevat Timofei hiljuti oma tüdrukust Mariast lahku läinud ning elas seda raskelt üle.

Põhja prefektuurist öeldi toona Delfile, et Harku järve lähistelt on politsei varem poissi otsinud kahel korral, ühel korral kaasati ka vabatahtlike reservpäästerühm.

Allikas: Delfi