Daily Archives 6. okt. 2014

Kadunud olnud 16-aastane Artur leiti üles

6. okt. 2014 Oktoober

16-aastase Artur Kuliku vanemad pöörduvad sotsiaalmeedia kaudu inimeste poole palvega aidata otsida nende poega, kes jäi kadunuks kolmapäeval Tallinnas. Poisi isa teatas laupäeval, et noormees leiti üles ja temaga on kõik korras.

Poisi isa Oleg tänas Vene Delfi kaudu kõiki, kes aitasid Arturit otsida ja avaldas erilist tänu Delfi portaalile. Isa sõnul tundis poisi ära Lasnamäe Selveri turvamees.

Viimati nähti Arturit Tallinnas Merelahe tänava lähedal teisipäeval 30. septembri hommikul.

Lahkudes olid tal kaasas Tallinna Tööstushariduskeskuse (TTHK) üliõpilaspilet, Samsungi telefon ja poksikindad.

Loe veel

Otsitakse Paidest pärit 14aastast Liisa Rood

6. okt. 2014 Oktoober

Reede õhtul lahkus Paides oma elukohast 14–aastane Liisa Roo, kes pole tänaseni välja ilmunud.

Tüdruk on 169 cm pikk, tal on hallikas-sinised silmad ja punased pealt veidi pleekinud juuksed. Kodust lahkudes oli tal seljas must jope, jalas heledad teksad ja pruunid botased. Tüdruku parema suunurga ümber on 4 sünnimärki.

Kui keegi on Liisat näinud või teab midagi tema asukoha kohta, palutakse sellest teada anda Liisa ema Pireti telefonil 58022206 või politsei lühinumbril 110.

Loe veel

Politsei otsib Tapa erikoolist lahkunud 14-aastast Sten-Anderit

6. okt. 2014 Oktoober

Paide politseijaoskond teeb kindlaks 14-aastase Sten-Anderi asukohta. Järvamaalt pärit noormees lahkus omavoliliselt Tapa Erikoolist 14. septembri õhtul ja ei ole tagasi kooli jõudnud ega ka koju pöördunud.

Sten-Ander on umbes 165 cm pikk, kõhna kehaehitusega. Viimaste andmete kohaselt oli tal seljas halli värvi dressipluus, jalas musta värvi teksapüksid ja valged spordijalatsid. Noormehel on helepruuni värvi juuksed ja hallid silmad, kannab prille, teatas Lääne prefektuur.

Noormees võib liikuda Pärnus, aga välistada ei saa ka muid piirkondi.

Politsei ootab teavet Sten-Anderi võimaliku asukoha kohta telefonil 384 9910 või 110.

Loe veel

Politsei otsib Kohtla-Järvel kadunud Aleksandrit

6. okt. 2014 Oktoober

Reedel, 3. oktoobril lahkus 32-aastane Aleksandr oma elukohast Kohtla-Järvel ja pole tänaseni tagasi tulnud. Mees ei vasta telefonikõnedele ja lähedastel puudub info tema asukoha kohta.

Aleksandr on umbes 178cm pikk, tal on heledad lühikesed juuksed ja hallid silmad. Mehe paremal jalal on värske haav, vasakul lõua all on arm.

Viimati olid Aleksandril jalas tumesinised teksapüksid ja hallid tossud, peas kandis ta halli mütsi.

Kõigil, kel on mehe võimaliku asukoha kohta informatsiooni, palume helistada numbril 337 2343 või politsei lühinumbril 110.

Loe veel